🔥♟🔥 Kolejne sukcesy naszych szachistów♟🔥♟🔥♟
W dniu 29.10.2021 w Sali Teatralnej IV LO im. H. Sienkiewicza w Częstochowie odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Szkół w Szachach - 1/4 Finału Wojewódzkiego.  Obie nasze drużyny po emocjonującej walce zajęły 🥇🏆 1 miejsca 😍😍 
W Igrzyskach Dzieci zagrali: BRUNO BŁASZCZEĆ i ANTONI BURZYŃSKI / kl. 5b /, ALEKSANDER GŁĘBOCKI / kl. 4b /, HANNA ABRATAŃSKA / kl. 6 /.  W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zagrali: STANISŁAW NALEWAJKA i JAN BOGDALSKI / kl. 8a /, WIKTOR GŁÓD i JULIA JAGIEŁA / kl. 8b/ .  Jako zwycięzcy rejonu, nasze drużyny znalazły się w swoich kategoriach wśród 16 najlepszych drużyn na Śląsku i 5.11. 2021 wystąpią w Hali przy. ul. Żużlowej w Częstochowie w Finale Wojewódzkim. 
Wielkie brawa 💪💪👏👏  Trzymamy kciuki za finał. ✊✊ 


1

2
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 Gimnazjum Sióstr Zmartwychwstanek w Częstochowie
Projekt i wykonanie: PROPERART